Кафедра соціальних і гуманітарних дисциплін є структурним підрозділом соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України.

Кафедру очолює доктор філософських наук, професор, полковник служби цивільного захисту Рябініна Олена Володимирівна.

Діяльність кафедри спрямована на формування світогляду здобувачів вищої освіти, сприяння їх духовно-інтелектуальному розвитку, забезпечення корпусу необхідних знань у сфері людської культури. Такі знання представлені всім спектром дисциплін кафедри, як-от: філософія, історія, культурологія, соціологія, політологія, основи демографії, основи демократії, Паблік Рілейшнз, теорія та практика освіти.

Специфіка навчальної роботи кафедри, визначена характером гуманітарних наук, полягає у розвитку та підтримці можливостей та починань здобувачів.

Поштова адреса:
61023, м. Харків,