Соціально-психологічний факультет

Соціально-психологічний факультет (далі - Факультет)  є структурним підрозділом Національного університету цивільного захисту України – провідного вищого навчального закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Наказом МНС України № 379 від 20 червня 2006 року «Про здійснення організаційно-штатних заходів у навчальних закладах МНС України» був створений соціально-психологічний факультет Національного університету цивільного захисту України.

 

До складу факультету входять:

На факультеті науково-педагогічну діяльність здійснюють 7 докторів наук, 5 професорів та 20 кандидатів наук,  14 доцентів.

Факультет забезпечений сучасною навчально-лабораторною базою, до складу якої входять 3 спеціалізованих лабораторії та 4 аудиторії для проведення лекцій, семінарів та тренінгів. Аудиторії обладнані сучасним мультимедійним устаткуванням. Все це дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців для органів та підрозділів ДСНС України, установ, підприємств та організацій незалежно від їх форми власності на сучасному практичному та теоретичному рівні. 
 
Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання, за державним замовленням (курсанти) та за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб (студенти). На цей час на факультеті навчається понад 200 здобувачів вищої освіти з різних регіонів України.

 

Головним завданням Факультету є здійснення освітньої діяльності з підготовки фахівців за освітнім ступенем «бакалавр», «магістр» за освітньо-професійними та освітньо-науковими програмами «Екстремальна та кризова психологія», «Робота з персоналом», "Соціальний захист та безпека населення", "Психологічна та соціальна реабілітація".

 
Кращі студенти факультету мають можливість переводу на бюджетну форму навчання (в курсанти) з подальшим присвоєнням спеціального звання лейтенант служби цивільного захисту та гарантованим працевлаштуванням у підрозділах ДСНС України після завершення навчання. Всі бажаючі проходять навчання та отримують звання офіцера запасу Збройних сил України на військовій кафедрі.
 
Випускники факультету отримують диплом державного зразка та мають змогу працевлаштуватися в органах та підрозділах ДСНС України та інших силових структурах, на підприємствах, установах, обіймаючи посади психологів, фахівців відділу персоналу.
 
В Університеті постійно працюють різноманітні колективи художньої самодіяльності, спортивні секції, в яких здобувачі вищої освіти мають можливість удосконалювати свої здібності.
 
До послуг здобувачів вищої освіти сучасні аудиторії, комп’ютерні класи, три бібліотеки, клуб, спорткомплекси, сучасна медична служба та  забезпечуються гуртожитком на території Університету, який має комп’ютерну мережу з виходом в Internet.
 

При вступі на навчання подаються такі документи:

  • заява;
  • копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній рівень і додаток до нього;
  • 4 фотокартки розміром 3х4;
  • ідентифікаційний код (копія);
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • військово-обліковий документ (копія);
  • сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з балами не нижче 100 за конкурсними предметами та профільними предметами (Вступнику).

Для вступу на навчання необхідно подати заяву в електронній формі, скориставшись сайтом https://vstup.edbo.gov.ua/.

 
Наша адреса: Україна, 61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94;

http://nuczu.edu.ua

Приймальна комісія: тел. (057) 707-34-06.


Університет розташований в районі станції метро «Пушкінська» (за парком «Молодіжний»)

Схема проїзду

З усіх питань щодо вступу та навчання на соціально-психологічному факультеті звертатися до деканату факультету (вул. Чернишевська, 94),
тел. (057) 707-34-60      

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97