Відгуки випускників

 

Іванова Юлія Михайлівна, зараз закінчую магістратуру.

У 2015 році я вступила до НУЦЗУ на соціально-психологічний факультет. Я шалено рада, що обрала цей напрямок і цей ЗВО. Адже він мені дав багато знань не лише у галузі психології, а й для життя. А найголовніше, що отримані знання можна застосувати у будь-якій професійній діяльності. Зараз я працюю практичним психологом у ХПНВК "Благовіст" та клінічним психологом у Клініці ментального здоров'я Dr. Isaenko, також веду приватні психологічні консультації. Чим примітний ВНЗ? Своїми кадрами. Я з упевненістю можу сказати, що більшість викладачів є професіоналами своєї справи, які готові ділитися своїми знаннями навіть у неурочний час. І за 6 років навчання стають другою родиною. Ще одна особливість соціально-психологічного факультету - декан. Ви хоч раз чули про те, щоб декан знав імена всіх учнів був доступний для студентів? А він саме такий, до нього завжди можна прийти за порадою. Особисто мені дуже подобається цей ВНЗ. І якщо Ви, любий читачу, любите вчитися, то Вам сюди smile

Бакалаврат закінчення -2019рік
Магістратура -2021 рік

 

Крицька Марія Дмитрівна, 2019 рік випуску.

Я завжди з теплотою згадую роки навчання на соціально-психологічному факультеті. Тут я зустріла справжніх друзів та отримала професію, про яку завжди мріяла. Навчальна програма була цікавою та практичною. Зараз набуті знання з екстремальної та кризової психології, анатомії нервової системи, клінічної психології, психодіагностики, психологічного консультування, соціально-психологічного тренінгу, вікової та педагогічної психології допомагають мені відчувати себе професіоналом та ефективно допомагати своїм клієнтам.

Навчання на соціально-психологічному факультеті сформувало мене як впевнену у собі особистість, а досвід участі у наукових конференціях допоміг розвинути ораторські здібності.

Після отримання диплому бакалавра, я обіймала посаду практичного психолога у приватному дитячому садку, а після закінчення магістратури працювала викладачем на кафедрі практичної психології в Українській інженерно-педагогічній академії та розпочала приватну психологічну практику, яку продовжую вести до цього часу. Висловлюю подяку викладацькому складу, методистам та декану факультету за їх високий рівень професіоналізму та відданість своїй справі.

 

Відгук випускниці 2019 року, фахівця (по роботі з персоналом) 11-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області, лейтенанта служби цивільного захисту Свічкар Маргарити Олександрівни.

З дитинства мріяла вступити на службу саме в службу порятунку. Ніколи не лякали труднощі, які готує така відповідальна професія, а навпаки дуже хотілося «одягнути» погони на плечі і опанувати професію психолога, який працює в екстремальних умовах. У 2015 році поступила на навчання до Національного університету цивільного захисту України на соціально-психологічний факультет. Після закінчення університету, у 2019 році отримала базову вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула спеціалізацію «Екстремальна та кризова психологія», отримавши звання лейтенант служби цивільного захисту, була розподілена в 11 Державну пожежно-рятувальну частину ДСНС України в Харківській області, де наразі працюю фахівцем по роботі з персоналом. Одразу після випуску, у 2019 році знову поступила на заочну форму навчання на соціально-психологічний факультет для досягнення освітньої ступені магістра за освітньо-професійною програмою «Робота з персоналом». За час навчання я отримала всі необхідні для подальшої роботи знання, вміння і навички, і все це завдяки професіоналізму, терпінню та високоякісної підготовки викладачів і офіцерів кафедри. Багато викладачів мали досвід роботи в різних психологічних практиках, що дозволило їм якомога глибше і цікавіше навчити нас різним сторонам психології. Також в університеті є навчально-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології, у якій під час навчання ми відточували навички організації та надання екстреної психологічної допомоги в осередку надзвичайної ситуації тим, хто її потребує та психологічну підготовку персоналу аварійно-рятувальних служб. 

Хочу висловити слова вдячності всім, хто приймав і надалі приймає участь у навчанні курсантів та студентів факультету, хто допомагає здобувати необхідні знання та передає найцінніший досвід!

 

Відгук випускниці 2018 року Лучникової Ольги Петрівни, місце роботи ХЗОШ№31

Мій перший спогад про університет починається з підписання контракту у серпні 2013 року. Тоді ми всі познайомилися з Куфлієвським Андрієм Станіславовичем, який впевнено провів нас майбутніх студентів із батьками територією університету,
допоміг із підписанням документів і був поруч до самого випуску.
Через деякий час, вже працюючи, хочеться подякувати всім викладачам кафедри та в цілому факультету за знання, які вони давали. Коли сиділи та вчили ночами пропущений матеріал, думали зовсім не про подяку.
У перші місяці роботи, конспекти, що залишилися з навчання, здорово допомагали.
Весь шлях до отримання диплому нас супроводжували фахівці, які знають свою справу. Кожен викладач вкладав у нас усі ті знання, якими сам мав, на парах завжди панувала інтелектуальна атмосфера співробітництва та співтворчості. Професійні навички під чуйним керівництвом доведені до повного автоматизму. Майже шість років навчання пройшли дуже швидко, але ми всі встигли знайти друзів та наставників, стати більш освіченими, отримати необхідні для професійного становлення компетентності.
 

 

Відгук випускниці 2017 року, сержанта служби цивільного захисту Поліщук Олени

Поліщук Олена, диспетчер ДС ОКЦ ДСНС України в Одеській області. Випускник 2017 року соціально-психологічного факультету. Коли ми дорослішаємо і постає питання: Хто я? Ким я хочу бути? Чого добитися в цьому житті?», необхідно вибирати свій шлях…
Я завжди прагнула розуміти людей і допомагати їм… І дійшла висновку, що зможу реалізувати два ці напрямки, якщо стану першокласним психологом! Проаналізувавши всі дані про університети нашої країни, я зрозуміла, що рівень професіоналізму Харківського національного університету мені дуже імпонує і подала документи на соціально-психологічний факультет. На кафедрі психології діяльності в особливих умовах здійснювалася наукова, науково-дослідна та науково-технічна діяльність, яка дала мені можливість вивчити новітні пізнання у психології та психоаналізі, а також незаперечним плюсом є той факт, що університет тісно співпрацює з ДСНС України, що сприяла мені вже практично застосувати отримані знання. Сім із половиною років пролетіли дуже швидко, але навички, які я здобула, навчаючись в університеті, стали
фундаментальними для моєї професійної діяльності. З ностальгією згадуватиму роки, проведені тут. Мені неймовірно пощастило з викладачами та одногрупниками. Особливо мені сподобалися та запам'яталися лекції з загальної та клінічної психології, яку нам викладала начальник нашої
кафедри Перелигіна Ліна Анатоліївна, конспекти, які я записала, дуже насичені корисною інформацією. Низький уклін Сергієнко Надії Павлівні та Селюковій Тетяні Василівні, на лекціях, яких я отримала неймовірно корисні відомості про складні психічні процеси. Ще хотілося б висловити слова подяки деканату в особі начальника факультету Куфлієвського Андрія Станіславовича, завжди можна було звернутися з будь-яким проханням чи питанням, яке допомагали вирішити! Що свідчило про людське ставлення до кожного студента.

 

Відгук випускниці 2017 року Веремчук Тетяни
 
Тетяна Веремчук, випускник 2017 року соціально-психологічного факультету.
Працюю у Державній установі "ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ". Висловлюю свою подяку Національному університету цивільного захисту України і його керівництву за вміння та знання, що я здобула в університеті, мені вони дуже знадобилися в роботі з дітьми з психічними розладами. Величезне Вам спасибі! 
 
 

Відгук випускника 2017 року, заступника начальника центру-начальника відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи ЦЗД ГУ ДСНС України у Запорізькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Бородовко Іллі Васильовича

Зазвичай я дуже рідко пишу відгуки про що-небудь, але не написати про соціально-психологічний факультет навіть я не можу. За період навчання відбувалася маса подій, як негативних так і позитивних і що мене завжди дивувало, наскільки викладачі, вміли підтримати в скрутну хвилину і щиро розділити радість, але при цьому давати чудові знання і тримати всіх у їжакових рукавицях. Насправді це дуже важливо якщо ти перебуваєш у такому закладі як НУДЗУ. Викладачі дають необхідні знання, і все, що потрібно - це бажання вчиться. Коли я прийшов працювати в гарнізон, я зрозумів, наскільки всі знання були важливими, що в свою чергу допомогло швидко освоїтися і приступити до якісного виконання службових завдань. На факультеті дуже сильна база, яка дає можливість навчатися із задоволенням. Велике спасибі за вашу працю і те, що ви вкладаєте в курсантів і студентів, за досвід, доброту і людяність.  
 

Відгук випускниці 2014 року НУЦЗУ «Соціально-психологічного факультету», психолога відділу по роботі з персоналом державної установи «Олексіївська виправна колонія (№25)» капітана внутрішньої служби Михайлової Оксани Андріївни.

У 2014 році я закінчила НУЦЗУ та отримала диплом магістра за напрямком:  «Психолог екстремальної та кризової психології. Викладач вищого навчального закладу».

Я дуже вдячна долі, що обрала для навчання цей університет. За 6 років навчання мені пощастило навчались у високо-кваліфікаційних викладачів, отримати фундаментальні професійні знання в галузі психології, які я впроваджую в своїй професійній діяльності досі.

З 2014 року я працюю в кримінально-виконавчій службі України  на посаді психолога відділу по роботі з персоналом. У 2018 році завдяки своїм знанням, я отримала звання «Кращого практичного психолога ДКВСУ» та дострокове чергове спеціальне звання капітан внутрішньої служби.

Всього цього могло не бути, без любові до своєї справи, яку я несу усі ці роки, завдяки своїм викладачам.

Я дуже раджу, усім абітурієнтам, які мають сумніви у виборі вищого навчального закладу, розглянути НУЦЗУ. Я впевнення, що це саме той університет, який змінить ваше життя на краще.

 

Відгук випускника 2013 року, психолога відділу роботи з особовим складом Центру забезпечення діяльності Управління ДСНС у Черкаській області Бондаренко Руслана Васильовича

НУЦЗУ - це дійсно ВНЗ який готує висококваліфікованих працівників, які в подальшому зможуть вміло виконувати завдання за призначенням. Я в цьому не раз переконався протягом всього періоду навчання.

Викладацький склад цікаво та зрозуміло доносить інформацію на лекційних заняттях та вміє побудувати семінарські та практичні заняття таким чином щоб закріпились отримані знання. Протягом написання курсової чи дипломної роботи науковий керівник завжди допоможе у написанні, відповість на всі незрозумілі питання.

За  час несення служби і проходження курсу молодого бійця я навчився витримці, дисциплінованості, долати фізичні та психологічні навантаження, уникати стресових та запобігати непередбачуваних ситуацій, що допомагає мені виконувати службові обов’язки на роботі.

Також в університеті є  можливість відвідувати різні гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції у вільний від навчання час. Для цього є спеціально обладнані сучасні приміщення. Кожен курсант чи студент може знайти для себе щось цікаве та має можливість удосконалювати свої здібності.

Абітурієнти які вирішили вступати до даного навчального закладу, я вважаю, зроблять правильний вибір і після його закінчення матимуть всі необхідні знання та навички для виконання поставлених задач. Стануть працівниками високого рівня.

 

Відгук випускника 2013 року, фахівця відділу персоналу НУЦЗУ старшого лейтенанта служби цивільного захисту Булайтіса Андрія Віталійовича.

У 2013 році я закінчив НУЦЗУ та здобув ОКР спеціаліста за напрямком екстремальної та кризової психології. Хочу висловити вдячність усьому професорсько-викладацькому складу факультету за вагомий внесок у підготовку фахівців-психологів для ДСНС України. Цей досвід допоміг мені за короткий термін опанувати роботу в кадрах, яку я займав в ГУ ДСНС України у Харківській області і надалі в нашому учбовому закладі. На мою думку кожна людина, котра хоче пов'язати свою долю з роботою з людьми повинна бути хоч трішечки психологом. Бо щоб допомогти людині, її треба перш за все зрозуміти. А вислухати, зрозуміти і допомогти - це ті гасала, котрим вчать усіх студентів та курсантів, котрі вчаться на соціально-психологічному факультеті. Так тримати. Дякую Вам! 

 

Відгук випускника 2013 року психолога сектору роботи з особовим складом Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Миколаївській області лейтенанта служби цивільного захисту Слівінського Володимира Анатолійовича.

За час навчання в університеті на соціально-психологічному факультеті я здобув надзвичайно корисний багаж знань та досвід який був необхідний мені для подальшої служби в рядах системи цивільного захисту.

Перш за все я відмічаю персональні внески та індивідуальний підхід до мого виховання як висококваліфікованого майбутнього практичного психолога ДСНС України викладачів кафедр загальної та прикладної психології таких як Селюкова Т.В., Швалб А.Ю., Ільїна Ю.Ю. та інших кафедр.

Також виражаю подяку начальнику социально-психологічного факультету полковнику служби цивільного захисту Куфлієвському А.С. за людяність, справедливість, можливість завжди прийти на допомогу в скрутних ситуаціях та за набуття як практичного так і теоретичного досвіду роботи психолога.

Найголовніше, що хотілося б відмітити це те, що в Національному університеті цивільного захисту України мене навчили вчитися, здобувати досвід та аналізувати його для подальших дій.

 

Відгук випускника 2012 року психолога навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України старшого лейтенанта служби цивільного захисту Фокина Максима Сергійовича.

Висловлюю щиру вдячність усьому педагогічному складу факультету. Дякую вам усім за захоплюючи лекції, цінну та корисну інформацію, чудові совети. Особливо хочу видмітити Селюкова Тетяну Василівну - дивовижний викладач і приголомшливий професіонал, вміє захопити та зацікавити аудиторію. Спасібо їй величезне!

Бажаю університету професійного довголіття, процвітання і благополуччя, енергіі та оптимізму на шляху підготовки кадрів, наявності безлічі цікавих ідей та можливостей для їх втілення. Дякую за все!

 

Відгук випускниці 2011 року, практичний психолог ЗДО №198 Московського району  м. Харків, Сергієнко Ольга Вікторівна.

 

Сергієнко Ольга Вікторівна, випускниця соціально-психологічного факультету 2011 року.

В нашому університеті працюють чудові професіонали, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно. Кожен викладач закоханий у свою справу і це відчувається одразу, адже  педагоги уміло співпрацюють з кожним студентом, добираючи найліпші методики і методи.

Висловлюю щиру вдячність всім викладачам за здобуті знання та навички, які використовую під час своєї практичної діяльності.

Навчання в університеті - це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття. Студентське життя в нашому ВУЗі  - це не лише лекції, практики, а й цікаві знайомства, творчість, дружній відпочинок.

Професія психолога у сучасному суспільстві має неабияку престижність, актуальність та затребуваність. Пишаюся своєю професією!

Рекомендую абітурієнтам вступати до Національного Університету Цивільного Захисту України.

 

Відгук випускника 2011 року старшого психолога сектора психологічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України капітана служби цивільного захисту Щербини Інни Євгенівни.

Я закінчила Національний університет цивільного захисту України у 2011 р. Навчалась на соціально-психологічному факультету за спеціальністю «Психологія». Спочатку поступила на контракту форму навчання (так як, тоді ще не було для дівчат бюджетної форми навчання), потім за добре навчання перевели з третього курсу на «курсантку» та випустилася лейтенантом служби цивільного захисту.

На даний час працюю в рідних стінах. Пишаюсь нашим університетом, який за мої роки навчання пройшов реорганізацію та став з Академії пожежної безпеки Національним університетом цивільного захисту України.

Щиро вдячна усьому професорсько-викладацькому складу факультету за людяність, терпіння, підтримку, а головне за висококваліфіковані знання практичного психолога.

 

Відгук випускника 2010 року, ад’юнкта ад’юнктури Національного університету цивільного захисту України, капітана служби цивільного захисту Крещук Катерини Юріївни

З 2005 по 2010 рік навчалась на соціальному-психологічному факультеті в Національному університеті цивільного захисту України. Після закінчення університету отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога, отримавши звання лейтенант служби цивільного захисту, була розподілена в Головне управління ДСНС України в Харківській області, де працювала практичним психологом з 2010 по 2014 роки.

Хочеться коротко розповісти майбутнім абітурієнтам про будні практичного психолога ДСНС. В період трудової діяльності проводила професійно-психологічний відбір кандидатів на службу та навчання, поглиблене психологічне обстеження на керівні посади, вивчала соціально-психологічний клімат в підрозділах Харківського гарнізону, проводила лекції з психологічної підготовки, приділяла увагу попередженню суїцидальних проявів серед особового складу, здійснювала індивідуальну психодіагностику працівників, психопрофілактичну роботу з особовим складом, надавала консультації працівникам та членам їх сімей, приймала участь у наданні екстреної психологічної допомоги постраждалому населенню під час надзвичайних ситуацій різного характеру та здійсненні психологічної реабілітації особового складу після перебування в екстремальних умовах. Надавала екстрену психологічну допомогу постраждалому населенню під час вибуху газу у житлових будинках по вул. Петра Слинька, 2Б (2012 рік) та пр. Московський 248-Г (2012 рік), при пожежі у житловій будівлі по вул. Тимурівців, 33 (2013 рік), надавала психологічну допомогу постраждалим та родичам загиблих під час пожежі на території заводу ПрАТ «Хартрон» (2014 рік), також в 2014 році надавала екстрену психологічну допомогу вимушеним переселенцям із зони АТО.

В 2014 році вступила до ад’юнктури Національного університету цивільного захисту України, де навчаюсь по теперішній час і працюю над кандидатською дисертацією зі спеціальності психологія діяльності в особливих умовах.

Хочеться висловити слова вдячності ректору Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенанту служби цивільного захисту Садковому Володимиру Петровичу, проректорському складу університету, начальнику соціально-психологічного факультету полковнику служби цивільного захисту Куфлієвському Андрію Станіславовичу, начальнику кафедри психології діяльності в особливих умовах полковнику служби цивільного захисту Перелигіній Ліні Анатоліївні та всім науково-педагогічним працівникам кафедри психології діяльності в особливих умовах за отримані знання, за підтримку і розуміння, за можливість стати висококваліфікованими професіоналами в своїй справі та ефективно використовувати набуті знання на практиці.

Я вдячна долі, що закінчила Національний університет цивільного захисту України і обрала професію екстремального та кризового психолога, я можу з впевненістю сказати, що знайшла своє покликання.

 

Відгук випускника 2009 року, старшого викладача кафедри психології діяльності в особливих умовах, кандидата психологічних наук, майора служби цивільного захисту Боснюка Валерія Федоровича

 Після закінчення ліцею свій вибір я зробив на користь Академії цивільного захисту України оскільки мені запала в душу спеціальність «Психологія». Я ще з дитинства мріяв допомагати людям, а саме ця спеціальність й відкриває такі можливості. Нас навчали психологічному захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, психологічному супроводу діяльності рятувальників, надання психологічної допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації тощо. Було не просто, але дуже цікаво. Після випуску я не розлучаюсь із вже університетом, а не академією, поступив в ад’юнктуру та працював над написанням кандидатської дисертації, яку й успішно захистив. Цього звичайно ж ніколи б не сталось, якби не професіоналізм науково-педагогічного складу та офіцерів факультету.

 

Відгук випускника 2008 року, начальника сектору психологічного забезпечення. майора служби цивільного захисту, кандидата
психологічних наук Косолапова Олексія Миколайовича

У 2003 року в системі МНС України вперше провели набір курсантів, яких готували за спеціальністю «Психологія». Нас було тоді лише 30 людей. І, напевно, як будь-яке починання великої справи вимагає величезних витрат сил і енергії, так і ми були постійно у сфері підвищеної уваги, сподівання та надій наших викладачів, - приблизно так поводяться батьки, коли хочуть, щоб їхні діти були не гіршими, а в багато в чому перевершували своїх однолітків, а в нашому випадку – курсантів усталених «пожежних» факультетів. Зі мною навчалися чудові хлопці, зараз багато хто працює не лише в системі ДСНС України на різних керівних посадах, а й в інших силових структурах, - а це, як мінімум, ознака професійної універсальності. Я пишаюся, що навчався на соціально-психологічному факультеті!

 

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97