Відгуки випускників

 

Иванова Юлия Михайловна, сейчас заканчиваю магистратуру.

В 2015- году я поступила в НУЦЗУ на социально-психологический факультет. 

Я безумно рада, что выбрала это направление и этот ВУЗ. Ведь он мне дал много знаний не только в области психологии, но для жизни. А самое главное, что полученные знания можно применить в любой профессиональной деятельности. 

Сейчас я работаю практическим психологом в ХПНВК "Благовест" и клиническим психологом в Клинике ментального здоровья Dr. Isaenko, так же веду частные психологические консультации. 

Чем примечателен ВУЗ? Своими кадрами. Я с уверенность могу сказать, что большинство преподавателей профессионалы своего дела, которые готовы делиться своими знаниями даже в неурочное время. И за 6 лет обучения становятся второй семьёй. 

Ещё одна изюминка социально-психологический факультета - декан. Вы хоть раз слышали о таком чтобы декан знал имена всех учащихся и был доступен для студентов? А он именно такой, к нему всегда можно прити за советом.  

Лично мне очень нравится этот ВУЗ. И если Вы, дорогой читатель, любите учиться, то Вам сюда smile

Бакалавриат окончание -2019год

Магистратура -2021год 

 

Крицька Марія Дмитрівна, 2019 рік випуску.

Я завжди з теплотою згадую роки навчання на соціально-психологічному факультеті. Тут я зустріла справжніх друзів та отримала професію, про яку завжди мріяла. Навчальна програма була цікавою та практичною. Зараз набуті знання з екстремальної та кризової психології, анатомії нервової системи, клінічної психології, психодіагностики, психологічного консультування, соціально-психологічного тренінгу, вікової та педагогічної психології допомагають мені відчувати себе професіоналом та ефективно допомагати своїм клієнтам.

Навчання на соціально-психологічному факультеті сформувало мене як впевнену у собі особистість, а досвід участі у наукових конференціях допоміг розвинути ораторські здібності.

Після отримання диплому бакалавра, я обіймала посаду практичного психолога у приватному дитячому садку, а після закінчення магістратури працювала викладачем на кафедрі практичної психології в Українській інженерно-педагогічній академії та розпочала приватну психологічну практику, яку продовжую вести до сих пір.

Висловлюю подяку викладацькому складу, методистам та декану факультету за їх високий рівень професіоналізму та відданість своїй справі.

 

Відгук випускниці 2019 року, фахівця (по роботі з персоналом) 11-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області, лейтенанта служби цивільного захисту Свічкар Маргарити Олександрівни.

З дитинства мріяла вступити на службу саме в службу порятунку. Ніколи не лякали труднощі, які готує така відповідальна професія, а навпаки дуже хотілося «одягнути» погони на плечі і опанувати професію психолога, який працює в екстремальних умовах. У 2015 році поступила на навчання до Національного університету цивільного захисту України на соціально-психологічний факультет. Після закінчення університету, у 2019 році отримала базову вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула спеціалізацію «Екстремальна та кризова психологія», отримавши звання лейтенант служби цивільного захисту, була розподілена в 11 Державну пожежно-рятувальну частину ДСНС України в Харківській області, де наразі працюю фахівцем по роботі з персоналом. Одразу після випуску, у 2019 році знову поступила на заочну форму навчання на соціально-психологічний факультет для досягнення освітньої ступені магістра за освітньо-професійною програмою «Робота з персоналом».

За час навчання я отримала всі необхідні для подальшої роботи знання, вміння і навички, і все це завдяки професіоналізму, терпінню та високоякісної підготовки викладачів і офіцерів кафедри. Багато викладачів мали досвід роботи в різних психологічних практиках, що дозволило їм якомога глибше і цікавіше навчити нас різним сторонам психології. Також в університеті є навчально-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології, у якій під час навчання ми відточували навички організації та надання екстреної психологічної допомоги в осередку надзвичайної ситуації тим, хто її потребує та психологічну підготовку персоналу аварійно-рятувальних служб.

Хочу висловити слова вдячності всім, хто приймав і надалі приймає участь у навчанні курсантів та студентів факультету, хто допомагає здобувати необхідні знання та передає найцінніший досвід!

 

Відгук випускниці 2018 року Лучникової Ольги Петрівни, місце роботи ХЗОШ№31

Моё первое воспоминание о университете начинается с подписания контракта в августе 2013 года. Тогда мы все познакомились с Куфлиевским Андреем Станиславовичем, который уверенно провел нас будущих студентов с родителями по территории университета, помог с подписанием документов и был рядом до самого выпуска. 

Спустя время, уже работая хочется поблагодарить всех преподавателей кафедры и в целом факультета за знания, которые они давали. Когда сидели и учили по ночам пропущенный материал, думали совсем не о благодарности. В первые месяцы работы,конспекты оставшиеся с учебы, здорово помогали.

Весь путь до получения диплома нас сопровождали специалисты, знающие своё дело. Каждый преподаватель вкладывал в нас все те знания которыми сам обладал, на парах всегда царила интеллектуальная атмосфера сотрудничества и сотворчества.Профессиональные навыки под чутким руководством доведены до полного автоматизма.

Почти шесть лет обучения прошли очень быстро, но мы все успели найти друзей и наставников, стать более образованными, получить необходимые для профессионального становления компетентности. 

 

Відгук випускниці 2017 року, сержанта служби цивільного захисту Поліщук Олени

Полищук Елена, диспетчер ДС ОКЦ ГСЧС Украины в Одесской области.   Выпускник 2017 года социально-психологического факультета.
Когда мы взрослеем и встает вопрос: «Кто я? Кем я хочу быть? Чего добиться в этой жизни?», необходимо выбирать свой путь… Я всегда стремилась понимать людей и помогать им… И пришла к выводу, что смогу реализовать два этих направлениях, если стану первоклассным психологом! Проанализировав все данные про университеты нашей страны, я поняла, что уровень профессионализма Харьковского национального университета мне очень импонирует, и подала документы на социально-психологический факультет.
На кафедре психологии деятельности в особенных условиях осуществлялась научная, научно-исследовательская и научно-техническая деятельность, которая дала мне возможность изучить новейшие познания в психологии и в психоанализе, а также неоспоримым плюсом есть тот факт, что университет тесно сотрудничает с ГСЧС Украины, что способствовала мне уже на практике применить полученные знания. Семь с половиной лет пролетели очень быстро, но навыки, которые я получила, обучаясь в университете, стали фундаментальными для моей профессиональной деятельности.
С ностальгией буду вспоминать годы, проведенные здесь. Мне невероятно повезло с преподавателями и одногруппниками.
Особенно мне понравились и запомнились лекции по общей и клинической психологии, которую нам преподавала начальник нашей кафедры Перелыгина Лина Анатольевна, конспекты, которые я записала, очень насыщенны полезной информацией.
Низкий поклон Сергиенко Надежде Павловне и Селюковой Татьяне Васильевне, на лекциях, которых я получила невероятно полезные сведенья про сложные психические процессы.
Еще хотелось бы выразить слова благодарности деканату в лице начальника факультета Куфлиевского Андрея Станиславовича, всегда можно было обратиться с любой просьбой или вопросом, который помогали решить! Что свидетельствовало о человеческом отношении к каждому студенту.

 

Відгук випускниці 2017 року Веремчук Тетяни
 
Тетяна Веремчук, випускник 2017 року соціально-психологічного факультету.
Працюю у Державній установі "ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ". Висловлюю свою подяку Національному університету цивільного захисту України і його керівництву за вміння та знання, що я здобула в університеті, мені вони дуже знадобилися в роботі з дітьми з психічними розладами. Величезне Вам спасибі! 
 
 

Відгук випускника 2017 року, заступника начальника центру-начальника відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи ЦЗД ГУ ДСНС України у Запорізькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Бородовко Іллі Васильовича

Обычно я очень редко пишу отзывы о чем либо, но не написать про социально-психологический факультет даже я не могу. За период учебы происходила масса событий, как негативных так и позитивных и что меня всегда удивляло, на сколько преподаватели, умели поддержать в трудную минуту и искренне разделить радость, но при все при этом давать великолепные знания и держать всех в ежовых рукавицах. На самом деле это безумно важно если ты находишься в таком заведении как НУГЗУ. Преподаватели дают необходимые знания, и все что требуется - это желание учится.  Когда я пришел работать в гарнизон, я понял на сколько все знания были важны, что в свою очередь помогло быстро освоится и приступить к качественному выполнению служебных задач. На факультете очень сильная база которая дает возможность обучатся с удовольствием.

Огромное спасибо за ваш труд и то что вы вкладываете в курсантов и студентов, за опыт, доброту и человечность.   

 
 

Відгук випускниці 2014 року НУЦЗУ «Соціально-психологічного факультету», психолога відділу по роботі з персоналом державної установи «Олексіївська виправна колонія (№25)» капітана внутрішньої служби Михайлової Оксани Андріївни.

У 2014 році я закінчила НУЦЗУ та отримала диплом магістра за напрямком:  «Психолог екстремальної та кризової психології. Викладач вищого навчального закладу».

Я дуже вдячна долі, що обрала для навчання цей університет. За 6 років навчання мені пощастило навчались у високо-кваліфікаційних викладачів, отримати фундаментальні професійні знання в галузі психології, які я впроваджую в своїй професійній діяльності досі.

З 2014 року я працюю в кримінально-виконавчій службі України  на посаді психолога відділу по роботі з персоналом. У 2018 році завдяки своїм знанням, я отримала звання «Кращого практичного психолога ДКВСУ» та дострокове чергове спеціальне звання капітан внутрішньої служби.

Всього цього могло не бути, без любові до своєї справи, яку я несу усі ці роки, завдяки своїм викладачам.

Я дуже раджу, усім абітурієнтам, які мають сумніви у виборі вищого навчального закладу, розглянути НУЦЗУ. Я впевнення, що це саме той університет, який змінить ваше життя на краще.

 

Відгук випускника 2013 року, психолога відділу роботи з особовим складом Центру забезпечення діяльності Управління ДСНС у Черкаській області Бондаренко Руслана Васильовича

НУЦЗУ - це дійсно ВНЗ який готує висококваліфікованих працівників, які в подальшому зможуть вміло виконувати завдання за призначенням. Я в цьому не раз переконався протягом всього періоду навчання.

Викладацький склад цікаво та зрозуміло доносить інформацію на лекційних заняттях та вміє побудувати семінарські та практичні заняття таким чином щоб закріпились отримані знання. Протягом написання курсової чи дипломної роботи науковий керівник завжди допоможе у написанні, відповість на всі незрозумілі питання.

За  час несення служби і проходження курсу молодого бійця я навчився витримці, дисциплінованості, долати фізичні та психологічні навантаження, уникати стресових та запобігати непередбачуваних ситуацій, що допомагає мені виконувати службові обов’язки на роботі.

Також в університеті є  можливість відвідувати різні гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції у вільний від навчання час. Для цього є спеціально обладнані сучасні приміщення. Кожен курсант чи студент може знайти для себе щось цікаве та має можливість удосконалювати свої здібності.

Абітурієнти які вирішили вступати до даного навчального закладу, я вважаю, зроблять правильний вибір і після його закінчення матимуть всі необхідні знання та навички для виконання поставлених задач. Стануть працівниками високого рівня.

 

Відгук випускника 2013 року, фахівця відділу персоналу НУЦЗУ старшого лейтенанта служби цивільного захисту Булайтіса Андрія Віталійовича.

У 2013 році я закінчив НУЦЗУ та здобув ОКР спеціаліста за напрямком екстремальної та кризової психології. Хочу висловити вдячність усьому професорсько-викладацькому складу факультету за вагомий внесок у підготовку фахівців-психологів для ДСНС України. Цей досвід допоміг мені за короткий термін опанувати роботу в кадрах, яку я займав в ГУ ДСНС України у Харківській області і надалі в нашому учбовому закладі. На мою думку кожна людина, котра хоче пов'язати свою долю з роботою з людьми повинна бути хоч трішечки психологом. Бо щоб допомогти людині, її треба перш за все зрозуміти. А вислухати, зрозуміти і допомогти - це ті гасала, котрим вчать усіх студентів та курсантів, котрі вчаться на соціально-психологічному факультеті. Так тримати. Дякую Вам! 

 

Відгук випускника 2013 року психолога сектору роботи з особовим складом Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Миколаївській області лейтенанта служби цивільного захисту Слівінського Володимира Анатолійовича.

За час навчання в університеті на соціально-психологічному факультеті я здобув надзвичайно корисний багаж знань та досвід який був необхідний мені для подальшої служби в рядах системи цивільного захисту.

Перш за все я відмічаю персональні внески та індивідуальний підхід до мого виховання як висококваліфікованого майбутнього практичного психолога ДСНС України викладачів кафедр загальної та прикладної психології таких як Селюкова Т.В., Швалб А.Ю., Ільїна Ю.Ю. та інших кафедр.

Також виражаю подяку начальнику социально-психологічного факультету полковнику служби цивільного захисту Куфлієвському А.С. за людяність, справедливість, можливість завжди прийти на допомогу в скрутних ситуаціях та за набуття як практичного так і теоретичного досвіду роботи психолога.

Найголовніше, що хотілося б відмітити це те, що в Національному університеті цивільного захисту України мене навчили вчитися, здобувати досвід та аналізувати його для подальших дій.

 

Відгук випускника 2012 року психолога навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України старшого лейтенанта служби цивільного захисту Фокина Максима Сергійовича.

Висловлюю щиру вдячність усьому педагогічному складу факультету. Дякую вам усім за захоплюючи лекції, цінну та корисну інформацію, чудові совети. Особливо хочу видмітити Селюкова Тетяну Василівну - дивовижний викладач і приголомшливий професіонал, вміє захопити та зацікавити аудиторію. Спасібо їй величезне!

Бажаю університету професійного довголіття, процвітання і благополуччя, енергіі та оптимізму на шляху підготовки кадрів, наявності безлічі цікавих ідей та можливостей для їх втілення. Дякую за все!

 

Відгук випускниці 2011 року, практичний психолог ЗДО №198 Московського району  м. Харків, Сергієнко Ольга Вікторівна.

 

Сергієнко Ольга Вікторівна, випускниця соціально-психологічного факультету 2011 року.

В нашому університеті працюють чудові професіонали, заняття в яких проходять цікаво, інформативно, доступно. Кожен викладач закоханий у свою справу і це відчувається одразу, адже  педагоги уміло співпрацюють з кожним студентом, добираючи найліпші методики і методи.

Висловлюю щиру вдячність всім викладачам за здобуті знання та навички, які використовую під час своєї практичної діяльності.

Навчання в університеті - це час, коли тебе переповнюють яскраві, різноманітні емоції та почуття. Студентське життя в нашому ВУЗі  - це не лише лекції, практики, а й цікаві знайомства, творчість, дружній відпочинок.

Професія психолога у сучасному суспільстві має неабияку престижність, актуальність та затребуваність. Пишаюся своєю професією!

Рекомендую абітурієнтам вступати до Національного Університету Цивільного Захисту України.

 

Відгук випускника 2011 року старшого психолога сектора психологічного забезпечення Національного університету цивільного захисту України капітана служби цивільного захисту Щербини Інни Євгенівни.

Я закінчила Національний університет цивільного захисту України у 2011 р. Навчалась на соціально-психологічному факультету за спеціальністю «Психологія». Спочатку поступила на контракту форму навчання (так як, тоді ще не було для дівчат бюджетної форми навчання), потім за добре навчання перевели з третього курсу на «курсантку» та випустилася лейтенантом служби цивільного захисту.

На даний час працюю в рідних стінах. Пишаюсь нашим університетом, який за мої роки навчання пройшов реорганізацію та став з Академії пожежної безпеки Національним університетом цивільного захисту України.

Щиро вдячна усьому професорсько-викладацькому складу факультету за людяність, терпіння, підтримку, а головне за висококваліфіковані знання практичного психолога.

 

Відгук випускника 2010 року, ад’юнкта ад’юнктури Національного університету цивільного захисту України, капітана служби цивільного захисту Крещук Катерини Юріївни

З 2005 по 2010 рік навчалась на соціальному-психологічному факультеті в Національному університеті цивільного захисту України. Після закінчення університету отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога, отримавши звання лейтенант служби цивільного захисту, була розподілена в Головне управління ДСНС України в Харківській області, де працювала практичним психологом з 2010 по 2014 роки.

Хочеться коротко розповісти майбутнім абітурієнтам про будні практичного психолога ДСНС. В період трудової діяльності проводила професійно-психологічний відбір кандидатів на службу та навчання, поглиблене психологічне обстеження на керівні посади, вивчала соціально-психологічний клімат в підрозділах Харківського гарнізону, проводила лекції з психологічної підготовки, приділяла увагу попередженню суїцидальних проявів серед особового складу, здійснювала індивідуальну психодіагностику працівників, психопрофілактичну роботу з особовим складом, надавала консультації працівникам та членам їх сімей, приймала участь у наданні екстреної психологічної допомоги постраждалому населенню під час надзвичайних ситуацій різного характеру та здійсненні психологічної реабілітації особового складу після перебування в екстремальних умовах. Надавала екстрену психологічну допомогу постраждалому населенню під час вибуху газу у житлових будинках по вул. Петра Слинька, 2Б (2012 рік) та пр. Московський 248-Г (2012 рік), при пожежі у житловій будівлі по вул. Тимурівців, 33 (2013 рік), надавала психологічну допомогу постраждалим та родичам загиблих під час пожежі на території заводу ПрАТ «Хартрон» (2014 рік), також в 2014 році надавала екстрену психологічну допомогу вимушеним переселенцям із зони АТО.

В 2014 році вступила до ад’юнктури Національного університету цивільного захисту України, де навчаюсь по теперішній час і працюю над кандидатською дисертацією зі спеціальності психологія діяльності в особливих умовах.

Хочеться висловити слова вдячності ректору Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенанту служби цивільного захисту Садковому Володимиру Петровичу, проректорському складу університету, начальнику соціально-психологічного факультету полковнику служби цивільного захисту Куфлієвському Андрію Станіславовичу, начальнику кафедри психології діяльності в особливих умовах полковнику служби цивільного захисту Перелигіній Ліні Анатоліївні та всім науково-педагогічним працівникам кафедри психології діяльності в особливих умовах за отримані знання, за підтримку і розуміння, за можливість стати висококваліфікованими професіоналами в своїй справі та ефективно використовувати набуті знання на практиці.

Я вдячна долі, що закінчила Національний університет цивільного захисту України і обрала професію екстремального та кризового психолога, я можу з впевненістю сказати, що знайшла своє покликання.

 

Відгук випускника 2009 року, старшого викладача кафедри психології діяльності в особливих умовах, кандидата психологічних наук, майора служби цивільного захисту Боснюка Валерія Федоровича

 Після закінчення ліцею свій вибір я зробив на користь Академії цивільного захисту України оскільки мені запала в душу спеціальність «Психологія». Я ще з дитинства мріяв допомагати людям, а саме ця спеціальність й відкриває такі можливості. Нас навчали психологічному захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, психологічному супроводу діяльності рятувальників, надання психологічної допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації тощо. Було не просто, але дуже цікаво. Після випуску я не розлучаюсь із вже університетом, а не академією, поступив в ад’юнктуру та працював над написанням кандидатської дисертації, яку й успішно захистив. Цього звичайно ж ніколи б не сталось, якби не професіоналізм науково-педагогічного складу та офіцерів факультету.

 

Отзыв выпускника 2008 года, начальника сектора психологического обеспечения. майора службы гражданской защиты, кандидата психологических наук Косолапова Алексея Николаевича.

В 2003 году в системе МЧС Украины впервые провели набор курсантов, которых готовили по специальности «Психология». Нас было тогда всего 30 человек. И, наверное, как любое начинание большого дела требует огромных затрат сил и энергии, так и мы были постоянно в сфере повышенного внимания, чаяния и надежд наших преподавателей, - примерно так ведут себя родители, когда хотят чтобы их дети были не хуже, а во многом превосходили своих сверстников, а в нашем случае, - курсантов устоявшихся «пожарных» факультетов. Со мной учились замечательные ребята, сейчас многие работают не только в системе ГСЧС Украины на разных руководящих должностях, но и в других силовых структурах, - а это, как минимум, признак профессиональной универсальности. Я горжусь, что учился на социально-психологическом факультете!

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(093) 312-35-40