Кураторська робота науково-педагогічних працівників кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін

19 листопада доцентка кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Людмила Гонтаренко з курсантами 1-го курсу соціально-психологічного факультету та факультету пожежної безпеки провела вихідний день. Разом відвідали квест кімнату, пограли у боулінг та побували на сеансі в кінотеатрі, де переглянули фільм «П'ять ночей у Фредді».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Виїзне практичне заняття у медичному реабілітаційному центрі м. Харків кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін та кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету

18 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Соціальний захист та безпека» та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Психологічна та соціальна реабілітація» разом із викладачем кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін Тетяною Ващук провели виїзне практичне заняття на базі міського медичного реабілітаційного центру у місті Харків.
З роботою реабілітаційного центру здобувачів вищої освіти ознайомила головний лікар центру. Здобувачі дізналися про особливості соціально-психологічної та соціально-медичної реабілітації на базі центру, ознайомилися з послугами, які надає реабілітаційний центр.
Представники центру, викладачі та здобувачі вищої освіти залишилися задоволеними плідною та цікавою співпрацею. Було вирішено проводити подібні заняття та освітню співпрацю надалі, вдосконалення освітніх компонентів, в тому числі й в контексті обговорення змісту освітніх програм «Соціальний захист та безпека» та «Психологічна та соціальна реабілітація».
 
 
 
 
 
 

Соціально-психологічний факультет НУЦЗ України 15 ч. · Робота наукових гуртків соціально-психологічного факультету

Професором кафедри мовної підготовки Іриною Богдановою та викладачем кафедри мовної підготовки Ларисою Тороповською проведено сумісне засідання наукових гуртків «Мовна особистість та її мовна картина світу» і «Комунікатівні компетенції рятувальників у розрізі вивчення англійської мови». Здійснюється підготовка тез доповідей до щорічної Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту».
Проведено зібрання наукового товариства у складі курсантів СПФ та слухачів магістратури, щодо підготовки тез до конференції НУЦЗ України «Запобігти. Врятувати. Допомогти» під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента кафедри СіГД Людмили Гонтаренко.
Під керівництвом доцента кафедри мовної підготовки Ольги Литвиненко в межах роботи гуртка з української мови курсанти 2 курсу факультету ЦЗ обговорили особливості запозиченої лексики в галузі професійної термінології.Відбулось також засідання філософського гуртка. Тема «Філософія Г.В.Ф. Гегеля».

Привітання здобувачів вищої освіти соціально-психологічного факультету з Міжнародним днем студента!

17.11.2023 року відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня студента.Курсанти факультету взяли участь у святковому концерті,студентів привітали в форматі онлайн! Голова ради кураторів соціально-психологічного факультету Логовський Ігор Миколайович, доцент кафедри соціальних та гуманітарних дисциплін Гонтаренко Людмила Олександрівна та викладач кафедри психології діяльності в особливих умовах Селюкова Тетяна Василівна висловили повагу та вдячність за бажання навчатися та розвивати науку в складний військовий час. Понад небезпеку, важкі умови, іноді скрутне становище Ви продовжуєте навчатися, дехто працювати і займатися волонтерством.Керівництво факультету і викладачі пишаються нашими учнями та вбачаємо в Вас надійну зміну і видатних фахівців в майбутньому!Наші щирі побажання успіхів, творчої наснаги і натхнення яскравій молоді сьогодення!

 

 

 

Більше статей...

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97