Михлюк Едуард Ігорович

заступник начальника кафедри, підполковник служби цивільного захисту, кандидат психологічних наук, доцент

Національний Університет цивільного захисту України, 2010 рік, спеціальність «Психологія».
Кандидат психологічних наук, за спеціальністю 19.00.09 «Психологія діяльності в особливих умовах», 2016 рік.
Тема дисертації: «Психологічні особливості професійно зумовлених акцентуацій рятувальника».

Викладаю дисципліни: «Юридична психологія» «Конфліктологія», «Психологічна служба», «Екстремальна та кризова психологія».

Маю більше 30 наукових публікацій, (в тому числі публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Web of Science). Активний учасник міжнародних, всеукраїнських наукових, науково-методичних та науково-практичних конференцій та семінарів.
Є автором винаходу на корисну модель «Навчально-науковий центр психологічного розвантаження рятувальників».

Керівник наукової роботи, що посіла призове місця на II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

ResearcherID: https://publons.com/researcher/AAR-3208-2021

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=_Bm1hRgAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-4850-3566

1. Михлюк Е. І. Формування професійно обумовлених акцентуацій особистості у працівників ДСНС України в процесі професіогенеза / Е. І. Михлюк // Науковий вісник Херсонського Державного університету : [науковий вісник]. – Херсон : ХДУ, 2015. – Вип.5. – С. 43–50.
2. Михлюк Е. І. Психопрофілактики професійно зумовлених акцентуацій рятувальників / Е. І. Михлюк // Проблеми сучасної психології : [збірник наукових праць]. – Кам'янець-Подільський: Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, 2016. – Вип.32. – С. 43–50.
3. Михлюк Е. І., Кукоба Н.С. Аналіз проблеми впливу особистісних якостей психолога на діяльність в екстремальній ситуації// Е. І. Михлюк , Н.С. Кукоба// Проблеми екстремальної та кризової психології : [збірник наукових праць]. – Харків : НУЦЗУ, 2016. – Вип.20. – С. 150–158.
4. Михлюк Е.І. Психологічні особливості професійно зумовлених акцентуацій рятувальників // Е. І. Михлюк// Проблеми екстремальної та кризової психології : [збірник наукових праць]. – Харків : НУЦЗУ, 2016. – Вип.21. – С. 130–138.
5. Михлюк Е. І., Перелигіна Л.А. The dynamics of manifestation of professionally caused accentuations in employees of the state emergency service of Ukraine// Е. І. Михлюк, Л.А. Перелигіна // Проблеми екстремальної та кризової психології : [збірник наукових праць]. – Харків : НУЦЗУ, 2017. – Вип.21. – С. 97–111.
6. Vzájemný vztah úspěchu výkonu povolání a akcentací oborovo specifických aspektů osobnosti u záchranářů
Central European Journal for Science and Research. Středoevropský věstník pro vědu a výzkum: Pedagogika, Filologickě vědy, Právni vědy, Psychologie a sociologie. – 2015. – № 9 (22). - 70-74
7. Влияние акцентуаций характера на выбор профессии спасателя //3Всероссийская научно-практическая конференция с международным участием «Пожарная безопасность: проблемы и перспективы». Воронеж. 20 сентября 2012.//С. 110-112
8. Особливості копінг-стратегій рятувальників з різними типами акцентуацій характеру//Матеріали 17-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції рятувальників «Сучасний стан цивільного захисту України : перспективи та шляхи до Європейського простору» (22‒23 вересня 2015 р.). – Київ : Інститут державного управління у сфері цивільного захисту.// С.264‒266.
9. Natalia Afanasievaa – Valerii Bosniukb – Larysa Deinychenkoc – Oleksandr Kholodnyid – Eduard Mykhliuke – Iryna Ostopoletsf – Natalia Shaydag – Oleksandr Shaydah – Natalia Svitlychnai. QUALITY OF LIFE OF INTERNALLY DISPLACED PERSONS IN UKRAINE: SOCIAL PSYCHOLOGICAL ANALYSIS/International Relations 2017: Current issues of world economy and politics/Ekonomická univerzita v Bratislave, Fakulta medzinárodných vzťahov/University of Economics in Bratislava, Faculty of International Relations, 2017.
10. Вплив акцентуацій особистості на успішність професійної діяльності//Проблеми екстремальної та кризової психології. Зб. наук. праць. - Харків: НУЦЗУ, 2012 - Вип.12 С 11-18.

1. Е.І. Михлюк,Л.А. Перелигіна,Н.Є. Афанасьєва/ Психологічні особливості професійно зумовлених акцентуацій рятувальників : монографія / Е.І. Михлюк, Л.А. Перелигіна, Н.Є. Афанасьєва. – Харків : Видавництво «Точка», 2018. – 184 с.

2. Сергієнко О.О., Перелигіна Л.А., Боснюк В.Ф., Михлюк Е.І., Попов В.М., Куфлієвський А.С. Психопрофілактика та психокорекція професійного відчуження у працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. – Х.: НУЦЗУ, 2021. ‒ 133 с.

Впродовж січня-квітня 2018 року пройшов науково-педагогічне стажування у Вищій технічній школі в Катовіцах (м. Катовіце, Республіка Польща). Курси складали 180 годин (включаючи 120 годин дистанційного навчання). Сертифікат № 26/04/18, 16.04.2018 р.
Модуль 1. Інноваційні підходи до організації навчально-методичного та технічного забезпечення освітнього процесу в навчальних закладах Європейського Союзу (на прикладі Wyższa Szkoła Tehnichna w Katowicach).
Модуль 2. Організація навчального процесу та інноваційні технології в освіті.
Модуль 3. Наукова робота та педагогічна цінність її використання в навчальному процесі.