Матеріальна база

 

Відео-огляд матеріальної бази

 

Аудиторний фонд кафедри складає 4 приміщень, з яких 1 лекційна аудиторія, 1 аудиторія загального користування та 2 спеціалізовані лабораторії.

Лекційна аудиторія № 430(42)-Ч1

 

 

Лабораторія психогігієни та психопрофілактики (аудиторія № 424(49)-Ч1)

Обладнання навчально-наукової  лабораторії "Психогігієни та психопрофілактики" дозволяє проводити різні тренінги з використанням кольорового впливу, музикотерапії, психоаромодіагностики, психоаромотерапії. Спеціальні прилади дозволяють вимірювати та діагностувати фізіологічні та психофізіологічні показники, досліджувати функціональні та психічні стани у рамках вивчення курсів психофізіології,  анатомії нервової системи, біології людини, загальної психології,  психопрофілактики. Дані результати використовуються при виконанні наукових досліджень з екстремальної та кризової психології, психогігієни, експериментальної психології.

 

Лабораторія екстреної медико-психологічної допомоги (аудиторія № 423(48)-Ч1)

7 квітня 2014 року розпочала свою роботу навчально-наукова лабораторія екстреної медико-психологічної допомоги на кафедрі психології діяльності в особливих умовах. На сьогодні ця аудиторія є унікальна в системі закладів вищої освіти. Її відкриття дозволило підняти на якісно новий науково-методичний рівень викладання спеціальних дисциплін для спеціальностей 053 «Психологія», 101 "Екологія", 161 "Хімічні технології та інженерія", 183 "Технології захисту навколишнього середовища", 263 "Цивільна безпека".
Лабораторія поліфункціональна. За допомогою новітніх технологій і обладнання проводиться діагностика різних невідкладних станів людини та надається перша домедичну та психологічна допомога постраждалим. Водночас, лабораторія повністю пристосована до проведення різноманітних тренінгів та практичних занять. Матеріально-технічне обладнання дозволяє максимально приблизити до реальних умов відпрацювання питань, які виносяться на заняття.
Лабораторія дає можливість здобувачам вищої освіти навчального закладу вимірювати в лабораторії та діагностувати різноманітні фізіологічні, психофізіологічні показники людини у рамках навчальних курсів з підготовки надання домедичної допомоги, психогігієни і психопрофілактики, психології здоров’я.

 

 

Аудиторія № 433(40)-Ч1

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97