Наукове товариство здобувачів вищої освіти

На кафедрі сформований тренінговий клуб для здобувачів вищої освіти.

Основні цілі:

• Розвиток особистісних, професійно-важливих якостей майбутніх психологів ДСНС.
  • Закріплення в імітаційному моделюванні професійних знань, умінь, навичок, отриманих у навчальному процесі.

Основні завдання:

• Формування з здобувачів вищої освіти соціально-психологічного факультету активу тренінгового клубу.
  • Розробка здобувачами вищої освіти, під керівництвом викладачів соціально-психологічного факультету тренінгових програм за наступними напрямками:
  1. тренінги особистісного зростання;
  2. тренінги навичок;
  3. тренінги оптимізації поведінкових патернів;
  4. тренінги профілактики професійних деформаційних змін.
  • Проведення розроблених тренінгів з подальшим аналізом отриманих результатів.
  • Розробка програм комплексної експертизації ефективності тренінгових програм.
  • Проведення тренінгів у форматі «майстер-клас» за участю практичних психологів служби ДСНС та інших структур, діяльність яких пов'язана з екстремальними умовами.
  • Розробка і впровадження в навчальний процес активних імітаційних технологій, спрямованих на оптимізацію отриманих знань, умінь, навичок в умовах навчання при неможливості реалізації їх в польовій практиці.
  • На підставі проведених досліджень написання наукових робіт.