Юрченко Любов Іванівна

Доцент кафедри, доктор філософських наук, професор

Харківський державний університет, 1979, спеціальність «хімія»;

Вища школа філософії ім.Г.С.Сковороди при інституті філософії НАН України, 2006, Спеціальність: Філософія культури, соціальна філософія, логіка.

Доктор філософських наук,  09.00.04 – філософська антропологія. філософія культури, тема дисертації «Екологічна культура як системотворчий чинник екологічної безпеки»

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

Кандидат хімічних наук, спеціальність 02.00.04 – фізична хімія, тема дисертації «Фізико-хімічні процеси електрохімічної полімеризації і модифікації полімерів»

Викладаю навчальні дисципліни «Філософія», «Культурологія», «Прогнозування стану довкілля», «Методологія та організація наукових досліджень», «Екологія людини»

Має понад 160 наукових праць. Бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних наукових, науково-методичних та науково-практичних конференцій та семінарів. Наукометричні бази даних Юрченко Л.І.:

ОRCID: https://orcid.org/0000-0002-0466-6745

Член редакційної колегіїжурналу «Вісник Поліського державного університету» (наказ № 471 від 23.11.15 про затвердження складу редколегії), м. Пінск, Білорусь

Виступає офіційним опонентом дисертаційних робіт за спеціальністю  09.00.04 – філософська антропологія, філософія культури.

Член оргкомітету міжнародних та всеукраїнських конференцій.

Виконує наукове консультування підприємства «ТОВ «ВЕГА ПЛЮС.», «Гудмедфарм» в рамках наукових договорів у 2018 – 19 рр. з ХДУХТ

1. Substantiation of the mechanism of interaction between biopolymers of rye-and-wheat flour and thethe nanoparticles of the Magnetofood food additiveinorderto improve moisture-retairingcapacitu of dough. Eastern-Europea Journal of Enterprise Technologies. 2/ 11 (92) 2018, S.70-81. (у співавторстві). (Scopus).
  2. Technologue of Low Temperature Processing of Ground Beef Meat Semi-Finiched Products, Modified with Food Supplement “ Magnetofood”. Probl Cryobiol Cryomed
  3. Study of water-conservating ability of polyfunctional food supplement “magnetofооd”EUREKA: LifeCIENCES, T.2(14) , V. 2, 2018, S. 67- 76 (Таллінн).
  4. 4.Socialresponsibilitu of scientific communications as an important strategic advantage of science development. Scientific Letters of Academic Society of Michal Baludansky. Volume5, No 4/2017, S 139-143.
  5. Ґенеза національно-культурної самосвідомості українського народу в умовах русифікаторської політики царизму» // Тоталітаризм як система знищення національної пам’яті: збірник наукових праць. – Львів: Друкарня Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького,2020. 131-134.

1. Українська людина в європейському світі: виміри ідентичності. Навч. Посібник /кол.авторів,  (Юрченко Л.І. у співавторстві, розд 5). – К.: УБС НБУ, 2015. – 609 с. (рекомендований МОН )
  2. Методологія наукових досліджень у схемах, таблицях, прикладах: навч.посібник / авт.кол., (Юрченко Л.І. у співавторстві, розд 1 Філософія науки).  . – К.: УБС НБУ, 2014. – 223 с. (рекомендований МОН )
  3. Modern Technologies of Societu Development. Collective Scientific Monograph \ Юрченко Л.І. Соціально відповідальний бізнес: екологічний аспект \ Opole:  The Academy of Management and Administration in Opole, 2019. – pp. 380 -391.
  4. Колективна монографія \ Юрченко Л.І., розділ: Экологические аспекты культуры этноса в творчестве Н.Карамзина \ Zlomova obdobiruske kulturu z pohledu literature (Karamzin, Leskov, Merezkovskij, Babel). Kolektivnimonografie / Editor Josef Dohnal/. -  Ceskaasociaceslavistu: Ustavslavistiky FF MU, Tribun EU. – Brno. 2017. – 222 st
  5. Contemporary issues of sustainable development. Monograph. \ Юрченко Л.І.., розділ: Ретроспективний аналіз становлення екологічної освіти та виховання в Україні \ Opole: The Academy of Management and Administration in Opole, 2019; ISBN 978 – 83 – 946765 – 7 – 5; pp. 452, illus., tabs., bibls
  6. Філософія: підручник для здобувачів вищої освіти /авт. кол.; за ред. О.В. Рябініної, Л.І. Юрченко. – Х.: Видавництво Іванченка І.С., 2021. – 286с.

У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (Національний університет цивільного захисту України).

Веде кураторську роботу на соціально-психологічному факультеті НУЦЗ України. Регулярно відвідує зі студентами музеї, виставки, історичні та культурні пам’ятки.

Неодноразово нагороджувалась почесними грамотами, дипломами університету, обласного конкурсу «Професіонал року» в номінації «Кращий видатний науковець», подякою Харківського міського Голови.

Має сертифікати за розробку дистанційних курсів

Постійно приймає участь у міжнародних наукових конференціях в Україні та за кордоном,

International On-line Scientific Conference: Topical issues of society development in the turbulence conditions. – School of Economics and Management in Public Administration in Bratislava. – Bratislava, May 30, 2020.

Регулярно рецензує роботи до журналу «Вісник Поліського університету», м. Пінськ, республіка Білорусь.