Латишев Роман Володимирович

старший викладач кафедри мовної підготовки

1998 р. Харківський державний університет імені В. Н. Каразіна, спеціальність перекладач-референт, освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, викладач англійської мови.

Викладає навчальні дисципліни:
1. «Іноземна мова».
2. «Друга іноземна мова».

Акаунт Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Uz97C-YAAAAJ&hl=ru&authuser=3
ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-0084-8063

1. О задачах и методике обучения переводу с родного языка на иностранный в втнз.  / Роман Латишев, Наталія Латишева — Xарків, НУЦЗУ, 2006.
2. О некоторых приемах создания благоприятного психологического климата при обучении иностранному языку во втузе. / Роман Латишев, Наталія Латишева — Xарків, НУЦЗУ, 2008.
3. О задачах и методике обучения переводу с родного языка на иностранный в вузе. / Роман Латишев, Наталія Латишева — Xарків, НУЦЗУ, 2010.
4. Відеопрезентації як один з ефективних засобів формування іншомовної компетенції. / Ольга Губарєва, Роман Латишев — Харків, 2013.
5. Дискурс як явище сучасного комунікативного середовища. / Роман Латишев, Лариса Тороповська — Xарків, НУЦЗУ, 2014.
6. Переваги використання комплексу оперативного контролю знань у професійній підготовці фахівців дснс. / Роман Латишев, Тамара Панова — Xарків, НЮУ ім. Ярослава Мудрого, 2015.
7. Фактори впливу на результативність викладання іноземної мови шляхом використання комплексу оперативного контролю знань у вищій школі. / Роман Латишев, Тамара Панова — Xарків, ХНАДУ, 2016.
8. Оптимізація знань здобувачів вищої освіти шляхом викладання іноземної мови з використанням комплексу оперативного контролю знань. / Роман Латишев, Тамара Панова — Xарків, 2017.

2017 р. Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Мова в професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект».

Проведення засідань наукового гуртка курсантів і студентів при кафедрі мовної підготовки. Куратор.

Організаційна діяльність

Проведення заходів до Дня писемності та Дня рідної мови, участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності.