Матеріально-технічна база

Центр професійного спілкування кафедри мовної підготовки — комплекс мовної підготовки для вивчення української та іноземних мов за допомогою новітніх інформаційних технологій та інтерактивних методик спілкування, оцінювання, діагностики й тестування.

Навчальна аудиторія комунікативної компетенції забезпечує формування національномовної та іншомовної особистості, комунікативних навичок майбутніх фахівців, студіювання особливостей професійної мови. Вона обладнана інтерактивною дошкою, комп’ютерами, системою миттєвого опитування, інтернет-зв’язком. Сучасні мобільні меблі дають змогу використовувати методики інтерактивного навчання та моделювання власних проектів. У 2019 році був отриманий патент на корисну модель № 135307 «Інтерактивний центр для проведення групових занять».

Система миттєвого опитування дає унікальну можливість оперативно провести зріз знань із мінімальною витратою часу, наочно представити результати тестування.

Використання інформаційних технологій розширює традиційне уявлення про викладання мов та підвищує ефективність навчання.

Навчально-наукова лінгвістична лабораторія, створена ще у 2004 р., сьогодні це вдосконалений центр навчання, тестування та науково-дослідної роботи. Лабораторія об’єднує в собі можливості лінгафонного кабінету та центру наукових досліджень і самостійної роботи, забезпечує доступ до цифрових освітніх ресурсів. Зв’язок із міжнародними інформаційними агентствами та каналами дає змогу використовувати актуальну й достовірну інформацію про надзвичайні ситуації з усього світу з навчальною метою. Професійний вимір, який створюється під час роботи в навчально-науковій лабораторії, дозволяє не тільки ефективно здійснювати навчально-виховний процес, але й виконувати дослідження в межах наукової проблематики кафедри.

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97