Психологи НУЦЗ України вивчають досвід американських колег з посттравматичного супроводу ветеранів та військовослужбовців

25 жовтня 2023 року відбулась зустріч з британським фахівцем з травматичної психотерапії Менді Боствік (Mandy Bostwick) з теми: «Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР». Менді Боствік (Mandy Bostwick) – досвідчений лікар, консультант, лектор, професійний член Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) та Консорціуму з дослідження травматичного стресу (TSRC) Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США.
Від Університету в заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр психології діяльності в особливих умовах та соціально-гуманітарних дисциплін соціально-психологічного факультету, науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології НДЦ, а також здобувачі вищої освіти 2-го (магістерського) рівня, що навчаються за освітньо-науковою програмою «Психологічна та соціальна реабілітація».
Протягом зустрічі були обговорені питання визначення травми, розглянуті її класифікації та симптоматика, проаналізовані наслідки неправильного діагнозу та лікування з розглядом конкретних клінічних випадків-кейсів.
Під час дискусії Менді Боствік поділилась досвідом своєї 30-річної практики з лікування і посттерапевтичного супроводу ветеранів та військовослужбовців Великої Британії, що викликало жваву дискусію аудиторії на предмет інтегрального підходу до роботи з травмою.
 
 
 

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97