Науковці кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін НУЦЗ України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції на базі Хортицької національної академії (м. Запоріжжя)

26 жовтня 2023 року завідувач кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін соціально-психологічного факультету Михайло Харламов, а також доценти кафедри Людмила Гонтаренко, Сергій Каріков, Олександр Хорошев та Любов Юрченко взяли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічні орієнтири освіти та реабілітації в умовах воєнного стану та повоєнного часу: проблеми, рішення, перспективи». Захід відбувся на базі Хортицької національної академії (м. Запоріжжя).
 
В роботі конференції також взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники України та країн Європейського Союзу, ад’юнкти та аспіранти, докторанти, слухачі закладів вищої освіти, представники органів соціального захисту, благодійних фондів, науково-дослідних установ та організацій. Викладачі кафедри представили власні наукові дослідження з темам «Проблеми соціальної роботи в освіті», «Логотерапія Віктора Франкла в теоретичному та практичному контексті соціальної роботи», «Соціально-психологічні фактори реабілітаційної практики».
 
Проблеми соціальної роботи та соціальної реабілітації викликали жвавий інтерес та обговорення серед визнаних українських та закордонних фахівців освітньої галузі.
Результати наукових досліджень та обговорення актуальних проблем наукової сфери будуть використані під час викладання та вдосконалення освітніх компонентів освітньо-наукової програми «Психологічна та соціальна реабілітація» та освітньо-професійної програми «Соціальний захист та безпека населення», що викладаються на соціально-психологічному факультеті НУЦЗ України.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Контакти

Поштова адреса:
61023, м. Харків,
вул. Чернишевська, 94,
Соціально-психологічний факультет
Телефони:
(057) 707-34-60
(063) 164-17-96
(050) 997-92-66
(067) 475-56-97